top of page

Tamir Hizmetleri

İşin Ustasına Güvenin

Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Notebook'larınızın performansını maksimize etmek ve her türlü arıza durumunda size yardımcı olmak için buradayız. Uzman teknisyenlerimiz, sorunları hızlı ve etkili bir şekilde

çözmek için hazır.

Bilgisayar Tamiri

Teknolojik sorunlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Donanım ve yazılım konularında uzman ekibimiz, bilgisayarlarınızın en iyi performansla çalışmasını sağlamak için burada.

Tablet ve Telefon Tamiri

Casper marka tablet ve telefonlarınızın tamiri konusunda uzmanız. Ekran değişimi, batarya sorunları, yazılım güncellemeleri gibi her türlü ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz.

Yedek Parça Temini

İhtiyacınız olan her türlü yedek parçayı temin ediyoruz. Kaliteli ve orijinal parçalar ile cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Her türlü yedek parça hizmetinizi çözmek için hazırız.

Bilgisayar Temizliği

Masaüstü bilgisayarlarınızın temizliği ve bakımlarını yaparak macun değişimleri ile birlikte ısınma sorununu çözüyoruz. Bilgisayarınızın profesyonel olarak bakımlarının yapılması için iletişime geçebilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Temizliği

Dizüstü bilgisayarlarınızın temizliği ve bakımlarını yaparak macun değişimleri ile birlikte ısınma sorununu çözüyoruz. Bilgisayarınızın profesyonel olarak bakımlarının yapılması için iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Ayvalı mahallesi, Kardeşler Koop, Şehit Mehmet Uygun Sokak No:26/A

Keçiören/Ankara

Telefon

+90 (312) 321 34 33

E-Posta

Mesai Saatleri

Hafta içi           09.00 - 18.00

Cumartesi        09.00 - 18.00

bottom of page